tAko si môžem rezervovať letenku ?

Letenku je možné rezervovať cez vyhľadávač napravo, alebo cez  https://austrian-airlines.sk/rezervacia-letu/ . Následne sa dostanete na stránku predajcu leteniek, kde si môžete vybrať z ponuky leteniek nielen spoločnosti Austrian Airlines.

 

Ako zaplatím za letenku ?

 

Letenku Austrianu je možné zaplatiť prostredníctvom platobných brán piatich najväčších slovenských bánk. Taktiež máte možnosť zaplatiť online platobnou kartou, či priamym vkladom na účet v jednej s piatich bánk – VÚB, ČSOB, Slovenská sporiteľna, Unicredit Bank a Tatrabanka.

 

Čo sú to red ticket letenky ? 

 

Red Ticket letenky je ponuka tých najlacnejších leteniek od Austrianu zo všetkých dostupných destinácii v priebehu celého roka. Cena za red ticket letenku je konečná a zahŕňa spiatočný let vrátane všetkých táx. Zároveň tiež bezplatnú batožinu a bezplatný catering, teda občerstvenie na palube lietadla.

 

Na akú batožinu mám nárok ? 

 

Kompletný prehľad batožiny a jej hmotnostné a veľkostné limity nájdete v sekcíí batožina.

 

Ako si zmením dátum a čas letu ?

 

V rámci zakúpenej letenky máte nárok na zmenu dátumu, času alebo triedy letu. Je však nutné doplatiť prípadný cenový rozdiel medzi novou a starou letenkou.  Všetky tieto zmeny je možné vykonať najneskôr do 24 hodín pred odletom. Pre zmenu vaše rezervácie kliknite TU. Poplatky za zmenu závisia na tom akú triedu letenky máte zakúpenú.

 

 Je možné zmeniť meno pasažiera ? 

 

Nie, meno cestujúceho nieje možné zmeniť.

 

Je možné zrušiť letenku online ? 

Nie, letenku online nieje možné zrušiť. Pre prípadne zrušenie letenky kontaktujte spoločnosť na :

Mon-Sun:+ 43 5 1766 1001 from 08:00 a.m. – 08:00 p.m.

 

Ako spravím check-in ?

 

Check-in Austrian Airlines je možné vykonať buď prostredníctvom internetu –https://austrian-airlines.sk/web-check-in/ alebo priamo na letisku kde sa treba dostaviť minimálne hodinu pred odletom.

 

 

 Máte dalšie otázky ? 

 

Kontaktujte nás ! 

 

*aktualizácia 05/2017