Časte otázky

Letenku je možné rezervovať cez vyhľadávač napravo, alebo cez  https://austrian-airlines.sk/rezervacia-letu/ . Následne sa dostanete na stránku predajcu leteniek, kde si môžete vybrať z ponuky leteniek nielen spoločnosti Austrian Airlines.

Letenku Austrianu je možné zaplatiť prostredníctvom platobných brán piatich najväčších slovenských bánk. Taktiež máte možnosť zaplatiť online platobnou kartou, či priamym vkladom na účet v jednej s piatich bánk – VÚB, ČSOB, Slovenská sporiteľna, Unicredit Bank a Tatrabanka.

Kompletný prehľad batožiny a jej hmotnostné a veľkostné limity nájdete v sekcíí batožina.

V rámci zakúpenej letenky máte nárok na zmenu dátumu, času alebo triedy letu. Je však nutné doplatiť prípadný cenový rozdiel medzi novou a starou letenkou.  Všetky tieto zmeny je možné vykonať najneskôr do 24 hodín pred odletom. Pre zmenu vaše rezervácie kliknite TU. Poplatky za zmenu závisia na tom akú triedu letenky máte zakúpenú.

Nie, meno cestujúceho nieje možné zmeniť.

Nie, letenku online nieje možné zrušiť. Pre prípadne zrušenie letenky kontaktujte spoločnosť na :

Mon-Sun:+ 43 5 1766 1001 from 08:00 a.m. – 08:00 p.m.

Check-in Austrian Airlines je možné vykonať buď prostredníctvom internetu –https://austrian-airlines.sk/web-check-in/ alebo priamo na letisku kde sa treba dostaviť minimálne hodinu pred odletom.

Prepnúť obsah

Môžete si rezervovať rezerváciu online, ak…

… rezervovali ste si letenku online prostrednícvtom www.austrian.com.
… vaša tarifa letenky vám umožňuje prebookovať.
… nový let má rakúske číslo letu.

Čo si môžete prebookovať?

čas
dátum
triedu letenky

Aké sú lehoty na rebooking?

plne flexibilný lístok až 3 hodiny pred odletom
všetky ostatné lístky najneskôr 24 hodín pred odletom

Doklad o zaplatení nájdete na stránke TU

Máte tiež možnosť vytlačiť si potvrdenie o registrácii online, ak ste sa k nemu ešte neprihlásili prostredníctvom odkazu.