Objavte Európu s Austrian Airlines! Teraz za menej ako 100 €

S rakúskou aerolinkou teraz môžete ísť navštíviť aj zaujímavé európske destinácie. Aktuálne začínajú na cenovke pod 100 €, čo je skutočne veľmi výhodné. Odlety sú, okrem iného, priamo z Viedne, prípadne Košíc.

Chystáte sa na letnú dovolenku? Teraz môžete ísť aj spolu s aerolinkou Austrian Airlines! Neváhajte si vychutnať slnečné pláže, more a poznávačku miest po Európe. Prečo práve Austrian Airlines? Dôvodov je hneď niekoľko!

V prvom rade však ide o obľúbenú leteckú spoločnosť, ktorá vyniká svojím špičkovým servisom na palube a tiež modernou flotilou. S najväčšou pravdepodobnosťou vás potešia aj samotné ceny, ktoré rozhodne stoja za pozornosť! Do obľúbených dovolenkových destinácií sa totiž budete vedieť dostať už za menej ako 100 €. Počas hlavnej letnej sezóny je to rozhodne cena, ktorá sa vyplatí!

Neváhajte cestovať

Ďalším dôvodom, prečo je rakúska aerolinka Austrian Airlines tak výhodná je aj skutočnosť, že môžete letieť priamo z Viedne, prípadne z Košíc. Nemusíte tak cestovať ďaleko na to, aby ste mohli odletieť do svojej vysnívanej cieľovej destinácie. Okrem iného, aktuálne sú v ponuke aj mnohé akciové letenky. Ide o destinácie, do ktorých sa budete vedieť dostať od 99 €, spolu aj so spiatočnou cestou.

Do týchto destinácií sa oplatí ísť

Čo sa týka ponuky rakúskej leteckej spoločnosti Austrian Airlines, bezpochyby sa oplatí vycestovať do Kodane, Bukurešti, Neapolu či Billundu. Odlety sú priamo z Viedne a dostanete sa tam za pár hodín lietadlom. Výborným riešením je aj Paríž vo Francúzku, ktorý je už, takpovediac, európskou klasikou. Spiatočné letenky sú v tomto prípade v sume 130 €, pričom odlietať môžete aj z Viedne. O čo si drahšie letenky sú aj do Amsterdamu, avšak toto mesto sa rozhodne oplatí navštíviť!