Mobilné aplikácie a wifi na palube

Austrian v minulom roku spustil mobilnú aplikáciu pre telefóny z App Store a Google Play. Je dostupná v 10 jazykoch  vrátane čestiny. Pomocou nej si viete rezervovať let a kompletne spravovať svoju rezerváciu.

Okrem toho ďalšou veľkou novinkou pre rok 2017  aj plánované wifi pripojenie na palube lietadla .Dostupné bude cez tzv. myAustrian Flynet portál,, k dispozícii vo väčšine lietadiel bude od leta 2018.

Každé lietadlo vybavené wifi pripojením bude označené príslušnou ikonou.

K dispozícii budú tri balíčky :Najlacnejší za  3 €, vďaka ktorému môžete využívať messenger, whatsapp, skype, viber a ostatné komunikačné aplikácie.

Za 7 € máte možnosť prehliadať internet a za 12 € aj pozerať a streamovať videa/hudbu zo služieb Youtube, Netflix či Spotify.

Funkcie aplikácie

My Booking

V tejto časti nájdete informácie o vašom lete a rezerváciach. Tiež môžete vykonať zmenu služieb či informácii a doplnenie osobných údajov.

Check-in

Tu vykonáte check-in len na pár kliknutí, palubný lístok si viete zaslať na email alebo sa ňou priamo identifikovať na letisku aj bez pripojenia na internet.

Flight information

Všetky potrebné informácie o vašom lete nájdete práve v tejto sekcíí. Čas odletu, číslo gate-u, či letový poriadok pre vyhľadanie nasledovných letov.

Info & Services

Ak potrebujete vedieť aká veľká môže byť vaša batožina, tu sa to dozviete. Okrem toho sú tu všetky poplatky a informácie, ktoré môžete potrebovať ku svojmu letu.