Austrian

Jedlo na palube

Keď cestujete je iba na vás aké rozhodnutia urobíte. Podľa nás je teda prirodzené, že rovnaké rozhodnutia sa týkajú aj vašej stravy a občerstvenia na palube lietadla.

Občerstvenie v ekonomickej triede na krátkych a stredne dlhých letoch

Pretože by to malo byť dobré, lepšie ako dobré: kvalitné, udržateľne vyrobené, rakúske. To je naša misia v Austrian Airlines. Od jari 2021 vám už nebudeme podávať nevšedné sendviče alebo koláče zvláštneho pôvodu, kde si môžete vybrať iba medzi: áno alebo nie, sladké alebo slané. Chceme vám dopriať – ak je to to, čo chcete, tiež.

Austrian Melangerie: Vaše potešenie nad oblakmi

V tomto duchu máme pre vás na palube široký výber rakúskych jedál, občerstvenia a menu: Môžete si vybrať z ponuky a zaplatiť našim letuškám priamo za akékoľvek jedlo a nápoje, ktoré si objednáte. Rovnako ako v kaviarni, na Heurigeri alebo vo viedenskom Beisli. Len tentokrát, nad mrakmi.

Naše kulinárske potešenie z európskych letov

Či už je to typický viedenský rezeň, Wiener Melange (viedenská káva) alebo legendárna Sachertorte, pripravíme pre vás vrcholy rakúskej kuchyne. Musíte si len vybrať. A ak nie ste hladní, je to v poriadku. Tak či onak, na konci letu na vás bude čakať darček so sladkým prekvapením. Alebo pre svojich blízkych doma.

Katalóg jedla na palube Austrian Airlines ( catering ) :

Často kladené otázky o rakúskej melangérii

Zmeny nášho konceptu stravovania sa budú týkať všetkých taríf v ekonomickej triede. Od jari 2021 bude na európske lety k dispozícii bezplatná „Austrian Signature Treat“, čokoládová pochúťka zo salzburského Schokolade a tiež široký výber vysokokvalitných výrobkov, ktoré je možné zakúpiť na palube.

Pokiaľ ide o cestujúcich v business triede na európskych letoch, v dôsledku prechodu sa nič nezmení.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu by sme vám chceli ponúknuť (predovšetkým) možnosť bezhotovostnej alebo bezkontaktnej platby. Kreditné karty VISA, MasterCard, Diners Club a AMEX sú akceptované rovnako ako mobilné platobné riešenia, ako je Apple Pay. Hotovosť zatiaľ z dôvodu hygienických požiadaviek neprijmeme.

Rozsah sa bude sezónne meniť a predpokladáme, že tak urobíme dvakrát ročne.

Nový koncept stravovania zahŕňa ponuku šitú na mieru letom s dĺžkou letu do 180 minút. Na našich diaľkových letoch budeme naďalej bezplatne ponúkať komplexný sortiment jedál a nápojov.